SimaPro

Türkiye’de tek yetkili satıcısı olduğumuz ve Dünya’nın önde gelen LCA yazılım programı SimaPro; profesyonellik, esneklik ve şeffaflık özellikleri ile dünyada güvenilir LCA sonuçları elde etmek için kullanımı en çok tercih edilen LCA yazılım programıdır. Sürdürülebilir ürün geliştirme ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi tanımlama, analiz ve takip etmenize yardımcı olan SimaPro; Unilever, Heineken ve BASF gibi uluslararası ve yerel birçok sanayi kuruluşu, danışmanlık şirketleri, akademi ve araştırma merkezleri tarafından 80’i aşkın ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Global Partner

Metsims, SimaPro'nun Türkiye'deki ilk ve tek satış yetkilisidir. Tek satıcı yetkisi noter onaylı olup direkt satın alma yapılabilmektedir.

SimaPro LCA yazılım programı şirketinizdeki farklı departmanlarınıza LCA, iş sürdürülebilirliği, sürdürülebilir sermaye kullanımı, eko-tasarım ve ürün geliştirme, marka tanınırlığı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarınız konularında yardımcı olur.

SimaPro dünyanın en önde gelen LCA yazılımlarından biridir. Metsims, SimaPro Türkiye çözüm ortağı ve tek yetkili temsilcisidir. SimaPro ile:

SimaPro'yu Denediniz mi?

Dünyanın en iyi LCA yazılımlarından biri olan SimaPro'yu deneyimleyin.

SimaPro LCA Yazılımı

SimaPro PhD | Akademik kullanıcılar için Teklif Alınız
SimaPro Business (Expert, Developer) | Ticari kullanıcılar için Teklif Alınız

Uygulamalı SimaPro LCA Eğitimi

Standart Eğitim | 1 gün Teklif Alınız
Premium Eğitim | 2 gün Teklif Alınız
LCA ve EPD Eğitimi Teklif Alınız