Travelife artık Türkiye’de!

Travelife, seyahat endüstrisi için seyahat endüstrisi tarafından geliştirilen uluslararası bir sertifikasyon programıdır.

Travelife otel ve tüm konaklama sağlayan yerlerin sosyal ve çevresel sorunlarını yönetmeleri doğrultusunda 99 sürdürülebilirlik kriteri içeren uygun ve adil bir sistem olarak dizayn edilmiştir. Eğer işletme kriterleri sağlıyorsa Travlife Bronz, Gümüş veya Altın alarak bunu istedikleri şekilde pazara sunma imkanı elde ederler.

Travelife, dünya çapında otel ve apart otel üyelerine sahiptir. Travelife, üyelerinin sürdürülebilir, iyi iş pratikleri geliştirmelerine ve turizm sektörü içerisinde, Avrupa ve dünya çapındaki tüketicilere başarılarını tanıtmalarına yardımcı olmaktadır.

Travelife siz ve işletmeniz açısından ne ifade etmektedir.

“Düşük maliyetli bir çözüm”

Travelife üyeliği fiyatına kıyasla oldukça yüksek bir değer sunmaktadır. Abonelikler yıllık olarak ücretlendirilmekte olup gecelik en fazla kapasiteye dayanmaktadır. Ayrıca grup ya da zincir olarak katıldığınız takdirde indirimler uygulanmaktadır. Travelife denetimi gerekmekte olup nominal bir ücrete tabidir.

“Etkinizi artırmaya yardımcı”

Travelife turizm sektöründe gerçek bir farkındalık yaratmak için Avrupa ticari kurumları ve Avrupa’daki tur operatörleri ile ortaklaşa çalışmaktadır. Britanya Adaları’nın genelinde 950 turizm acentası ve 750 tur oparatörüne sahip, İngiltere’nin önde gelen ticari kurumu ABTA’nın bağlı ortağıdır.

“Geniş bir kiteleye tanıtım yapma imkanı”

Travelife ödülüne sahip oteller, Travelife’ın gerçek anlamda uluslararası bir marka olmasını sağlayarak, aralarında İngiltere, İskandinavya, Almanya, Hollanda ve Fransa da bulunmak üzere Avrupa ve uluslararası kaynak pazarlarında Ödüllerini tur operatörlerinin broşürlerinde ve web sitelerinde gösterebilir.

İtalya, Portekiz, Hırvatistan ve Türkiye’de (Bodrum, Marmaris, Sarıgerme ve Kuşadası) tatil beldelerinde yeni başlayan Travelife sertifikalandırma denetleme sürecine yöneticimiz Dr. Hudai Kara da dahil olmuştur. Denetleme aşamlarının en önemli konuları arasında ise kaynak verimliliği (enerji ve su) ve çevre yönetim sistemleri yer alıyor.

İşletmenizi, Travelife sertifikasyon sistemine dahil etmek veya konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.