Metsims Ekine Katılmaya Ne Dersin?

Metsims’in büyüyen ekibine katılmak istersen her zaman senin için yerimiz var. Eğer aşağıdaki kriterlere uyum sağlıyorsan başvuru adımlarını takip ederek bize ulaşabilirsin. Metsims uluslararası projeleri ve seçkin müşteri ile hem danışanlarına hem de çalışanlara katkı sağlar.

Metsims sürdürülebilirliğin mutfağıdır 🙂

Başvuru Kriterlerimiz

Eğer yandaki özellikleri maksimum seviyede sağladığını düşünüyorsan Metsims ekibinde yer almak için iyi bir aday olabilirsin. Aşağıdaki adımları takip ederek başvurunuz yapabilirsin.
Lisans & Master Mezuniyeti
100%
Akıcı Yabancı Dil
100%
İlgi ve Merak
100%
Proje Yönetimi
100%
Güçlü İletişim
100%
1

CV Hazırlama

Belirtilen kriterlere uygunluğunuzu gösteren CV'nizi hazırlayın. CV dili Türkçe veya İngilizce olabilir. CV'nizde eğitim , yaş, askerlik, ikamet adresi ve iş deneyimlerinizden bahsetmeyi unutmayınız.

2

Niyet Mektubu (Cover Letter)

Metsims'te neden çalışmak istediğinizi, motivasyonunuzun ne olduğunu, hedeflerinizin ne olduğunu anlatan bir niyet mektubu yazınız. Niyet mektubu olmadan yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.

3

Başvuru

Cv ve niyet mektubunuzu info@metsims.com adresine mail atınız. Mail konu başlığına lütfen "Job Application" yazınız. CV ve niyet mektuplarınız PDF formatında olmalıdır.

4

Değerlendirme

Başvurunuz 3 hafta içinde değerlendirilecektir. Eğer 3 hafta içinde yanıt alamazsanız, +90 212 281 13 33 nolu numaradan başvuru durumunuzu sorgulayın.