Dünyanın en önde gelen LCA yazılımlarından olan SimaPro, marka kimliğini yeniledi

Metsims Sustainability Consulting’in Türkiye’de tek yetkilisi ve çözüm ortağı olduğu ve Dünya’nın önde gelen LCA yazılımı olan SimaPro; ve SimaPro geliştiricisi şirket PRé, marka yenileme sürecini tamamladı ve yeni web sitelerini geçtiğimiz haftalarda duyurdu. Yeni tasarım, yapılan güncellemeler ile birlikte şirketin ve SimaPro yazılımının gelişimini, vizyonlarını, temel değerlerini, daha doğru bir şekilde gözler önüne seriyor.

SimaPro, profesyonellik, esneklik ve şeffaflık özellikleri ile dünyada güvenilir LCA sonuçları elde etmek için kullanımı kolay ve en çok tercih edilen LCA yazılımlarındadır. Bu sayede firmaların sürdürülebilirliği tüm karar alma mekanizmalarına entegre etmelerine ve bu değişimi tüm değer zincirine yaymalarına yardımcı olan ölçülebilir göstergelerin elde edilmesini sağlamaktadır. SimaPro LCA yazılımı ve Türkiye çözüm ortağı Metsims Sustainability Consulting ile yeni marka kimliği ile firmanızdaki farklı iş birimlerine LCA, iş sürdürülebilirliğisürdürülebilir sermaye kullanımıeko-tasarım ve ürün geliştirme, marka tanınırlığı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarınız konularında yardımcı olmaya devam etmektedir.

Hem SimaPro hem de PRé – logo, renkler, tipografi, görseller ve web sitelerinde bu marka değişikliği yapılmıştır. Yeni marka tasarımını ve tüm yenilikleri keşfetmek ve tek yetkili ile irtibata geçmek için: